producenci-dodatkow.pl

Produkty jubilerskie platerowane, czy też złote? Które z nich wybieramy najczęściej? Ta walka ma miejsce stosunkowo długo w tej branży. Dziś spróbujemy udzielić odpowiedzi w tej kwestii. Nie mniej problem nie będzie to takie nieskomplikowane jak się wydaje. Oba typy wyrobów złotniczych posiadają ciekawe wady, ale także powszechnie znane zalety użytkowania.
Biżuteria prawdziwa – najczęściej wytwarza się takie modele z oczyszczonego metalu szlachetnego. Dlatego właśnie jest znacznie droższa. Wytwarza się taką biżuterię obrabiając rudy metali. Pozostaje znacznie dostojniejsza i właśnie przez to chętnie wybierają ją klienci zamożniejsi. Także znaczące pozostaje punkt jej prezentacji, zazwyczaj pozostają to galerie jubilerskie. Jest odpowiedni pokazana w podświetlonych, gablotach. W takcie jej kupna zazwyczaj dostaniemy śliczne pudełko. W jubilerskim punkcie obsługa z pewnością będzie sympatyczniejsza oraz lepiej wykwalifikowana. Wyroby złotnicze z metali szlachetnych o czym także nie wolno nie pamiętać, nie uczulają.
Sztuczna biżuteria – jest najczęściej produkowana ze amalgamatów pospolitych metali i wykańcza się ją nieznaczną powłoką złota. Sztuczne wyroby w miarę szybko niszczeją i ludzie kupują nowe. Ich najwybitniejsza zaleta to jak najbardziej niska cena sprzedaży. Niestety mówimy, że może wywoływać reakcje alergiczne, z reguły produkty z zawartością chromu. Co najważniejsze linie takiej biżuterii pozostają wybitnie oryginalne ze względu na skład, zwyczajnie dużo prościej ją wytworzyć. Sety tutaj z reguły złożone są z 2 elementów – – naszyjnika i kolczyków.
Kończąc biżuteria z metali szlachetnych jest precyzyjniej wykończona, a także nie powoduje uczuleń. Jednak jest zdecydowanie w wyższej cenie, ponadto nie zużywa się po krótkim czasie użycia jak posrebrzana. Z drugiej strony modele biżuterii sztucznej pozostają oryginalniejsze i w niższej cenie. Który rodzaj pozostaje lepszy? W naszej opinii są zwyczajnie inne.

Producenci dodatkow