slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

Czy znacie 3 podstawowe pojęcia przedstawiające typową kobietę? My znamy: uczucie, bliscy oraz wyglad. Co ukrywa się pod tymi nazwami? Jakich rzeczy potrzebują panie? Jakich rzeczy nie znoszą? Z czym walczą ? Jakich rzeczy nie zostawiają nawet na moment? W tym artykule omówimy pierwsze fundamentalne pojęcie: miłość w świecie kobiety. Spróbujmy je poznać. Jak postrzega samą siebie kobieta, a jak patrzy na nią płeć silna? Jakich cech oczekują obie strony? Damy uwielbiają czuć się adorowane. Większość lubi kiedy ukochany bierze inicjatywę w ich relacji w swoje ręce jednakże nie przyjmują zachowania na zabój oddanego kochanka. Jak często mawiają z jednej strony pragną czułości, stałości w uczuciu, ale z drugiej strony w sekrecie pragną ażeby obecny partner od czasu do czasu stawiał opór, bywał nie do zdobycia. Co za tym idzie? Panie wbrew pozorom też pragną zdobywać, bo przecież czy kogoś satysfakcjonuje w pełni łatwo zyskana rzecz, a dopiero co relacja czy też atencja kogoś drugiego? Oczywiście, że nie. Tak więc w jaki spsób dogodzić wymaganiom pięknych dam? Jak sprawić by bywać na wygranej pozycji?
Troszcz o nią w sposób jaki pragnie, obserwuj jej małe lub większe potrzeby, żeby pamiętać jakie z nich bywają najistotniejsze i na nich skup się najmocniej, zwyczaj bywania niedostępnym wypracujesz rozmawiając z wybranką. Pamiętaj, że to wymiana zdań jest podstawą szczęśliwego związku.
Nie zapominaj, że relację trzeba pielęgnować najczęściej małymi gestami, manewrami. Niezadbane uczucie wcześniej czy później zawsze wygasa. To właśnie sprawia, że męsko-damska relacja jest wyjątkowa, ale również krucha.

slubna bizuteria srebrna