stylowe-bransolety.pl

Polski świat mody słynie z tego że odsuwany jest na bok na koszt zagranicznych nowości. Bardzo często mówi się że moda pochodzenia polskiego w zestawieniu do innych krajów jest na tyłach, aczkolwiek gdyby jednak przyjrzeć się temu wszystkiemu bardziej polscy projektanci są w stanie przedstawić ludziom naprawdę ciekawe koncepcje!
Od najbardziej rozchwytywanych fasonów aż po wysokich lotów materiały. W którym miejscu kryje się przeszkoda nabywców? Brak dostatecznych umiejętności projektantów czy może klienci są zbyt rygorystyczni w swojej selekcji?

Otóż nie! Chodzi o to że Polski rynek rozwijał się w o wiele krótszym czasie niż firmy międzynarodowe dostając tym samym nieporównywalnie mniej czasu na podbicie rynku. Nabywcy widząc że sąsiednie państwa oraz zagraniczne marki są popularniejsze zaufali zagranicznym projektatom odmawiając sobie zaszczytu noszenia polskich, polskiego pochodzenia odzieży. Brzmi {absurdalnie|niewiarygodnie| ale niestety takie są smutne realia.
Okazuje się że wymarzonej sukienki, czy też innych ubrań ludzie nie muszą wyszukiwać u naszych sąsiadów ponieważ wystarczy zbadać regionalny asortyment.

Reasumując postarajmy się polubić to co Polskie! Odsuńmy na bok stereotypy i dajmy szansę tutejszym producentom ale również innym fundamentom tej branży.

Stylowe Bransolety